На сьогоднішній день більшість із нас мають різноманітні проблеми зі шлунком. Неправильне харчування, часті перекуси, стреси, а також малорухливий спосіб життя – все це призводить до захворювання травлення. Одними з найбільш поширених недуг травної системи є гастрит та печія. Їх позбутися не так уже і просто. Ми розповімо, як за допомогою мінеральної води «СХІДНИЦЬКА 118» можна пройти курс лікування та оздоровити свій шлунок.
Аби досягнути максимального ефекту, воду «СХІДНИЦЬКА 118» слід приймати за певною методикою. Одразу наголошуємо, що її варто пити тричі на день за годину до їди. Аби шлунок звик до процедури, лікування розпочніть із неповної склянки. У перший день кожного разу пийте 50 мл води, на другий – вже 100. Вживайте воду повільно та невеликими ковтками. Тривалість курсу лікування – місяць, тобто 30 календарних днів.
Як відбувається оздоровлення шлунку? Мінеральна вода «СХІДНИЦЬКА 118» багата цілющими мінералами та мікроелементами. До неї входять хлориди, кальцій, магній, сульфати, гідрокарбонати, натрій, калій. Вони сприяють нормальній роботі системі органів травлення і не тільки.

Колектив ТМ «СХІДНИЦЬКА 118» бажає Вам швидкого оздоровлення та гарного настрою!

f1641bf5fa2dd156f595953f3ba24ffc