Обмін речовин або, як його ще називають, метаболізм у кожної людини різний. Хтось може їсти все що завгодно і не поправлятися, а комусь, аби прибавилася вага, достатньо лише мікроскопічного тістечка. Відтак ТМ “СХІДНИЦЬКА 118“ зібрала кілька порад, які допоможуть прискорити Ваш обмін речовин, а також привести у норму вагу.

1. Правильний питний режим
Аби підтримувати в організмі швидкий обмін речовин, потрібно пити достатню кількість води. Недостатнє “зволоження“ організму миттєво позначиться на Вашому здоров’ї та самопочутті. Окрім цього, пропонуємо пройти оздоровчий курс із лікувальною водою “СХІДНИЦЬКА 118“. Вона не лише стабілізує швидкість обмінних процесів, а й виведе з організму небезпечні токсини та шлаки. Для цього її слід випивати тричі на день за годину до прийому їжі.

2. Висипайтеся!
Глибокий та повноцінний сон надзвичайно ефективно впливає на наш обмін речовин. Тому ним нехтувати не можна! Тим, хто хоче бути здоровим і струнким, потрібно висипатися. Не засиджуйтеся допізна за гаджетами, бо організм за це Вам не скаже “дякую“.

3. Уникайте стреси!
Ви одразу спитаєте, як через шалений ритм життя можна не підчепити стрес? Так, це дійсно важко. Навчіться з цим боротися! Як тільки відчуваєте занепокоєння чи роздратування, то закрийте на кілька хвилин очі і подумайте про щось приємне. Відчуйте, як Ваше тіло розслабляється! Мусимо боротися зі стресом, бо він вивільняє в організмі кислоти, які відкладаються у жирові відкладення.

Також не забувайте правильно харчуватися, займатися спортом та просто радіти життю!